Відгуки про компанію "Trimishki": Плюшеві іграшки на будь-який смак!
- Сніжана Щ.
Не сподобалось обслуговування,ТТН вже три дні не можу дочекатися, прошу щоб повідомили коли відправка - не повідомили, доки сама не передзвонила, замовлення чекаю 8 днів ( не попередили скільки буде збиратися замовлення) , товар ще не отримала
- Андрій Д.
Замовляю не вперше і все чудово, приємний продавець і швидка доставка...
- Жанна З.
Зайчик Майя дуже гарний, красивий, приємний на дотик. Якісно пошитий та має цікавий дизайн животика та чудового хвостика. Дякую за швидку доставку та гарне обслуговування. Дитина відразу полюбила вашого зайчика ❤🐇
- Ірина Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Алена Г.
Ведмедик чудовий. Дуже сподобався всім - і дорослим і дітям. Дякую❤️
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Звертайтеся знов ;)
- Коментар продавця
- Татьяна Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вікторія С.
- Алина Р.
Супер швидко відправили, дитина задоволена
- Оля П.
Замовляла зайчика Тотті. Зайчик гарний але зовсім не відповідає картинці. Замість двох кольорів на ньому чотири, вушка з лапками пастельно рожеві, хвостик рожевий, а носик взагалі кольору фуксіі. Потрібно вказувати що він може бути зовсім інший, хоча я перед замовленням уточнювала всі деталі з приводу кольору зайчика і мене запевнили, що він такий же як на картинці. Неприємний осад лишився, бо отримала не зовсім те що замовляла.
- Ігор Ц.
