Лапка подушка 45х38, сіра з рожевим,плюшева лапка тапа лапка подушка для дитини/подушка у формі лапи кота Білий з лавандою
-33%


Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плюшева подушка у формі лапки кота
М'яка ніжна неймовірно затишна м'яка іграшка-подушка у вигляді котячої лапки! Виготовлена з м'якого плюшевого хутра, вона стане ідеальним компаньйоном для відпочинку та сну.
| Основні | |
|---|---|
| Наповнювач | Синтепух |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Подушка-іграшка |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 |
| Ширина | 38 |
| Довжина | 45 |
| Колір | Білий із лавандою |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 45 см |
| Ширина подушки | 38 см |
| Висота подушки | 11 см |
- Ціна: 360 ₴


